KANCELARIA USŁUG CELNYCH OFERUJE PAŃSTWU PROFESJONALIZM, DOŚWIADCZENIE I KOMPETENCJE, ZAPEWNIAJĄC POMOC WE WSZYSTKICH ZAGADNIENIACH DOTYCZĄCYCH SPRAW CELNYCH.
Odprawy celne

Odprawa celna jest dopełnieniem wszelkich formalności związanych z przewozem przez granicę państwową towarów będących przedmiotem międzynarodowej wymiany handlowej.

Czynności związane z odprawą celną odbywają się na wyznaczonym terenie zgodnie z decyzjami podjętymi przez właściwy Urząd Celny.

Odprawy celne polegają na złożeniu i przetworzeniu niezbędnych dokumentów na podstawie, których agent celny przygotowuje zgłoszenie celne towarów importowanych lub eksportowanych.

Odprawy celne dotyczą w dużej mierze przedsiębiorców dokonujących obrotów towarów na rynku międzynarodowym, ale mogą również dotyczyć osób fizycznych dokonujących zakupów na zagranicznych portalach aukcyjnych lub w sklepach mających swoje siedziby poza granicami Unii Europejskiej.

Kancelaria Usług Celnych świadczy usługi w zakresie odpraw celnych zarówno na zlecenie przedsiębiorców jak i osób fizycznych, których przesyłki zostały zatrzymane przez Urząd Celny Poczty Polskiej.

Współpraca z agencją celną Kancelaria Usług Celnych nie wiąże się z koniecznością podpisania umowy na wyłączność. Każdy przedsiębiorca lub osoba fizyczna, którzy są zobligowani do dokonania odprawy celnej  swoich towarów mogą zgłosić się do naszej agencji celnej, a my zapewnimy profesjonalną obsługę i fachowe doradztwo.