KANCELARIA USŁUG CELNYCH OFERUJE PAŃSTWU PROFESJONALIZM, DOŚWIADCZENIE I KOMPETENCJE, ZAPEWNIAJĄC POMOC WE WSZYSTKICH ZAGADNIENIACH DOTYCZĄCYCH SPRAW CELNYCH.
Eksport Łódź

Eksport Łódź

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i doskonałej znajomości aktualnych przepisów jesteśmy w stanie oferować najwyższej jakości usługi pomocnicze w zakresie formalności związanych z eksportem towarów. Akty prawne regulujące międzynarodowy obrót towarami są nie tylko rozległe i złożone, ale potrafią się też często zmieniać, co nie ułatwia życia podmiotom gospodarczym z wielu branż. Dlatego w celu oszczędzenia cennego czasu i minimalizacji ryzyka błędu, warto postawić na współpracę z firmą wyspecjalizowaną w zagadnieniach ceł i eksportu. Da to pewność, że wszystkie podjęte działania będą dokładnie zgodne nawet z najnowszymi przepisami.

            Bezbłędnie wypełniamy dla naszych klientów dokumentację spedycyjną i celną. Dokonujemy zgłoszeń celnych i odpowiadamy za wzorową współpracę z urzędami. Zapewniamy profesjonalny konsulting i udzielamy cennych rad dla przedsiębiorców chcących mieć pewność, że ich działalność odpowiada przepisom, a potencjalna kontrola nie skończy się żadną niespodzianką. Jasno wyjaśniamy najbardziej zawiłe przepisy. Oferujemy też specjalne kursy i szkolenia dla przedsiębiorców i ich pracowników. Działamy nie tylko dokładnie i skutecznie, ale także szybko, co ma kluczowe znaczenie w biznesie, a zwłaszcza w logistyce. Wyróżnia nas też elastyczność i indywidualne podejście do każdego klienta, nie mówiąc o bezpieczeństwie powierzanych nam informacji.

            Przekazując część formalnych obowiązków zewnętrznej firmie przedsiębiorca może skupić się na istocie swojej działalności, czyli na tym na czym zna się najlepiej i co przynosi mu zyski. Nie ma kwestii związanej z cłami, której nie potrafimy skutecznie rozwiązać. Zapraszamy do współpracy firmy z Łodzi i okolic.